Na naših spletnih straneh uporabljamo piškotke, s pomočjo katerih izboljšujemo Vašo uporabniško izkušnjo in zagotavljamo funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Preberite več o piškotih.

Register ocenjevalcev strojevodij

Na podlagi 74.a člena Zakona o varnosti v železniškem prometu (Uradni list RS, št. 30/18 in 54/21) se javno objavijo sledeči podatki ocenjevalcev strojevodij (oznaka za obseg pooblastila (program) je obrazložena v legendi na dnu strani): 

PRIIMEK IN IME E-MAIL PROGRAM ŠT. POOBLASTILA VELJA DO
Antončič Damjan damjan.antoncic@slo-zeleznice.si 1., 2.T, 3.T 37506-11/2021 ZP 5 30/04/2026
Anžur Bojan bojan.anzur@slo-zeleznice.si 2., 3. 37506-47/2021 ZP 5 31/07/2026
Barukčić Kazimir kazimir.barukcic@sz-zgp.si 2.T 37506-60/2021 ZP 5 30/09/2026
Brečko David david.brecko@triera.net 1., 2., 3. 37506-54/2020 ZP 6 31/05/2026
Cimprič Franci franci.cimpric@slo-zeleznice.si 3.T 37506-15/2021 ZP 6 31/05/2026
Djurdjević Vlastimir vlastimir.djurdjevic@sz-vit.si 2.T 37506-31/2021 ZP 6 31/05/2026
Dolžan Miha miha.dolzan@railcargo.com 1., 2., 3. 37506-3/2022 ZP 7 01/06/2023
Dugonik Iztok iztok.dugonik@tenrail.net 1., 2., 3. 37506-65/2021 ZP 6 31/10/2026
Gašpar Domen domen.gaspar@railcargocarrier-si.com 1., 2., 3. 37506-68/2021 ZP 6 14/01/2023
Hoblaj Srečko srecko.hoblaj@luka-kp.si 2.P, 3.P 37506-3/2021 ZP 7 31/03/2026
Hrovatin Viktor viktor.hrovatin@slo-zeleznice.si 1., 2.T, 3.T 37506-10/2021 ZP 5 31/03/2026
Janežič Borut borut.janezic@sz-vit.si 2.T 37506-6/2021 ZP 5 30/04/2026
Janežič Marko marko.janezic@sz-vit.si 2.P, 3.P 37506-40/2021 ZP 5 30/04/2026
Jazbec Jože joze.jazbec@sz-vit.si 1., 2., 3. 37506-41/2021 ZP 5 15/05/2026
Jug Simon simon.jug@sz-vit.si 1., 2., 3. 37506-34/2021 ZP 5 31/05/2022
Jurman Gorazd gorazd.jurman@sz-vit.si 1., 2., 3. 37506-22/2021 ZP 5 30/04/2026
Karničnik Nina nina.karnicnik87@gmail.com 4. 37506-13/2021 ZP 6 31/03/2026
Kaučič Matic matic.kaucic@luka-kp.si 1., 2., 3. 37506-69/2020 ZP 7 28/02/2026
Kavšek Boštjan bostjan.kavsek@slo-zeleznice.si 1., 2.T, 3.T 37506-27/2021 ZP 9 15/05/2026
Kek Jovan jovan.kek@slo-zeleznice.si 1., 3.T 37506-9/2021 ZP 5 31/03/2026
Klinar Domen domen.klinar@siol.com 1., 2., 3. 37506-75/2020 ZP 6 31/01/2026
Kocjančič Matej matej.kocjancic@sz-vit.si 2., 3. 37506-7/2022-9 30/06/2027
Kocjančič Darjo darjo.kocjancic@sz-vit.si 1., 2., 3. 37506-43/2021 ZP 5 30/04/2026
Kokalj Anže anze.kokalj@sz-zgp.si 2., 3. 37506-64/2021 ZP 5 30/09/2022
Kokalj Boštjan bostjan.kokalj@sz-vit.si 3.T 37506-32/2021 ZP 5 31/05/2026
Kos Rafael rafael.kos@sz-vit.si 1., 2., 3. 37506-42/2021 ZP 5 30/04/2026
Kukenberger Vladislav vladislav.kukenberger@sz-vit.si 1., 2., 3. 37506-44/2021 ZP 5 30/04/2026
Lipovšek Emil emil.lipovsek@sz-vit.si 1., 2., 3. 37506-38/2021 ZP 5 30/04/2026
Lojen Zlatko zlatko.lojen@sz-vit.si 2.P, 3.P 37506-25/2021 ZP 5 15/05/2026
Lučić Zlatomir zlatomir.lucic@slo-zeleznice.si 1., 3.T 37506-8/2021 ZP 5 31/03/2026
Maglica Ivica ivica.maglica@sz-zgp.si 2., 3. 37506-52/2021 ZP 5 30/08/2026
Matko Kristijan kristijan.matko@sz-vit.si 1., 2., 3. 37506-36/2021 ZP 5 30/04/2026
Medved Aleksander aleksander.medved@sz-vit.si 1., 2., 3. 37506-63/2021 ZP 5 31/12/2026
Meško Ciril ciril.mesko@sz-vit.si 1., 2., 3. 37506-24/2021 ZP 5 30/04/2026
Mihovilović Lara rara.kolone@hotmail.com 4. 37506-61/2021 ZP 5 31/07/2026
Mirt Benjamin benjamin.mirt@slo-zeleznice.si 3.T 37506-29/2021 ZP 5 15/05/2026
Mrkaljević Senad senad.mrkaljevic@sz-vit.si 2., 3. 37506-50/2021 ZP 5 31/07/2026
Novak Janez Igor janez-igor.novak@slo-zeleznice.si 2.T, 3.T 37506-7/2021 ZP 5 30/04/2026
Nunić Miroslav miroslav.nunic@sz-vit.si 2., 3. 37506-56/2021 ZP 5 31/07/2026
Omerzel Tomaž tomaz.omerzel@slo-zeleznice.si 1., 3.T 37506-12/2021 ZP 5 30/04/2026
Pahor Maruša marusa.pahor@railcargo.com 1., 2., 3. 37506-4/2022 ZP 7 01/06/2023
Pajk Jurij rca.j.pajk@gmail.com 1., 2., 3. 37506-71/2020 ZP 6 31/01/2026
Peklenik Ana ana.peklenik@gmail.com 4. 37506-53/2021 ZP 6 31/07/2022
Pevec Roman roman.pevec@sz-vit.si 1., 2., 3. 37506-20/2021 ZP 5 30/04/2026
Popović Darko darko.popovic@slo-zeleznice.si 1., 2., 3. 37506-59/2021 ZP 5 31/12/2026
Prhne Ljubo ljubo.prhne@sz-vit.si 1., 2., 3. 37506-18/2021 ZP 5 30/04/2026
Prijatelj Simon simon.prijatelj@sz-vit.si 2., 3. 37506-57/2021 ZP 5 31/07/2026
Pust Boris boris.pust@sz-vit.si 1., 2., 3. 37506-62/2021 ZP 5 31/12/2026
Pušaver Teja teja.pusaver@gmail.com 4. 37506-1/2022 ZP 6 31/03/2026
Rekar Alojz alojz.rekar@slo-zeleznice.si 2., 3. 37506-49/2021 ZP 5 30/06/2026
Rkman Dejan dejan.rkman@sz-vit.si 1., 2., 3. 37506-37/2021 ZP 5 30/04/2026
Sabljić Eros / 2., 3. 37506-58/2021 ZP 5 31/07/2026
Saksida Benjamin benjamin.saksida@sz-vit.si 2., 3. 37506-54/2021 ZP 5 30/06/2026
Samobor Jaro jaro.samobor@gmail.com 4. 37506-30/2021 ZP 5 31/05/2026
Selan Peter peter.selan@tegrad.si 1., 2., 3. 37506-26/2021 ZP 6 31/05/2026
Sila Blaž blaz.sila@railcargo.com 1., 2., 3. 375006-2/2022 ZP 8 01/06/2023
Sladič Janez janez.sladic@sz-vit.si 1., 2., 3. 37506-16/2021 ZP 5 30/04/2026
Stanković Vid vidstankovic021@gmail.com 1., 2., 3. 37506-2/2021 ZP 7 31/03/2026
Šen Tomaž tomaz.sen@sz-vit.si 1., 2., 3. 37506-8/2022-8 30/06/2027
Šinko Tomaž tomaz.sinko@sz-vit.si 1., 2., 3. 37506-21/2021 ZP 5 30/04/2026
Šivavec Anton anton.sivavec@sz-vit.si 2., 3. 37506-14/2021 ZP 5 30/04/2026
Tavčar Miran miran.tavcar@siol.net 1., 2., 3. 37506-1/2021 ZP 6 31/01/2026
Terčič Bojan bojan.tercic@sz-vit.si 1., 2., 3. 37506-17/2021 ZP 5 30/04/2026
Tomašić Mladen mladen.tomasic@sz-zgp.si 2., 3. 37506-51/2021 ZP 5 30/08/2026
Toporiš Marko marko.toporis@sz-vit.si 1., 2., 3. 37506-23/2021 ZP 5 30/04/2026
Trobec Janko janko.trobec@slo-zeleznice.si 3.T 37506-19/2021 ZP 6 31/05/2026
Trotovšek Boris boris.trotovsek@slo-zeleznice.si 3.T 37506-48/2021 ZP 5 30/06/2026
Vrašec Martin martin.vrasec@slo-zeleznice.si 1., 2.T, 3.T 37506-28/2021 ZP 5 30/06/2026
Zajc Zdravko zdravko.zajc@inrail.it 1., 2., 3. 37506-70/2020 ZP 5 31/01/2026
Zemljak Dejan dejan.zemljak@tenrail.net 1., 2., 3. 37506-5/2022 ZP 6 01/07/2023
Zonjič Darko darko.zonjic@sz-vit.si 2.P, 3.P 37506-35/2021 ZP 5 30/04/2026
Zupančič Jože joze.zupancic@tenrail.net 1., 2., 3. 37506-46/2021 ZP 6 30/06/2026
Žigon Aleks / 2., 3. 37506-55/2021 ZP 5 30/06/2026

Legenda:
1. - program »Splošno strokovno znanje«
2. - program »Strokovno znanje o voznih sredstvih«
3. - program »Strokovno znanje o infrastrukturi«
4. - program »Jezikovno znanje«
T - samo preverjanje teoretične usposobljenosti
P - samo preverjanje praktičnih znanj na vlakih
(Številka, ki označuje program, pomeni, da pooblastilo velja za preverjanje teoretičnega in praktičnega dela. V kolikor je k številki dodana tudi črka (T ali P) pa pomeni, da pooblastilo velja samo za teoretičen oz. praktičen del pri posameznem programu.) 
  

Kontaktni podatki

Javna agencija za železniški promet Republike Slovenije
Kopitarjeva 5
2000 Maribor

Davčna številka: 19339496
Matična številka: 1834452000

Tajništvo: +386 (0)2 234 14 27
Telefax: +386 (0)2 234 14 52
E-mail: gp.azp@azp.si

Uradne ure:
ponedeljek in petek: od 9.00 - 12.00 ure
sreda: od 9.00 - 12.00 in od 14.00 do 16.00 ure